H.Ü. Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Beytepe Anaokulu
Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu Beytepe Anaokulu

Eğitim Programı

Beytepe Anaokulu’nun eğitim programı hazırlanırken okul öncesi eğitim kurumlarına devam eden çocukların yaşamlarına zengin öğrenme deneyimleri katarak sağlıklı büyümelerini, tüm gelişim alanlarının desteklenerek çocuğun kendine ait gelişimsel en üst düzeye ulaşmasını, öz bakım becerilerini kazanmalarını ve temel eğitime hazır bulunmalarını sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. Program, çocukların gelişimlerini desteklemesinin yanı sıra tüm gelişim alanlarında görülebilecek yetersizlikleri önlemeyi amaçladığından destekleyici ve önleyici boyutları olan çok yönlü bir program olma özelliği taşımaktadır.

Anaokulu eğitim programı okul koordinatörümüz tarafından sürekli olarak desteklenmekte ve güncel çalışmalar ile güçlendirilmektedir. Ana bilim dalının lisans ve lisansüstü öğrencileri danışmanları liderliğinde anaokulunda etkinlikler düzenleyerek teorik bilgilerini uygulama olanağı bulabilmektedirler. Bu anlamda anaokulumuz uygulama anaokulu olma özelliği de taşımaktadır.

ADRES Hacettepe ÜniversitesiBeytepe Kampüsü06800 Çankaya / ANKARA
TELEFON (+90) (312) 297 6690 (+90) (312) 297 6691 (+90) (312) 297 6692
FAKS (+90) (312) 299 2060
Hacettepe Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire BaşkanlığıBeytepe Anaokulu © 2013